Darmowe wersje próbne gier z serii Star Wars dla posiadaczy Xboxów oraz Nintendo Switch!

Star Wars Jedi Survivor

Już jutro, 4 maja 2024 roku swoje święto obchodzą Gwiezdne Wojny. Z tej okazji na graczy czeka kilka ciekawych okazji, z których warto skorzystać. Najbardziej ucieszą się posiadacze konsol Xbox oraz Nintendo Switch, bowiem z okazji dnia Gwiezdnych Wojen będą oni mogli za darmo zagrać w gry z kosmicznego uniwersum.

Dzień Gwiezdnych Wojen z darmowymi grami

Z okazji dnia Gwiezdnych Wojen, który datowany jest co roku na 4 maja, posiadacze Nintendo Switch zagrają w wersję próbną Star Wars: Knights of the Old Republic. Użytkownicy Xboxów natomiast dostaną darmową wersję próbną Star Wars Jedi: Ocalały.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oprócz edycji trial, subskrybenci Nintendo Switch Online będą mogli zagrać bez dodatkowych opłat w pełną wersję Star Wars: Knights of the Old Republic. Jest to zatem świetna okazja do nadrobienia tego klasycznego tytułu z uniwersum Gwiezdnych Wojen dla osób, które jeszcze w niego nie grały.

4 maja jest dniem Gwiezdnych Wojen ze względu na grę słowną, w której słowo „force” zostaje zastąpione „4th”, tworząc „May the 4th be with You”, które jest zdaniem bazującym na słynnym tekście z filmów. Święto jest obchodzone co roku i każdy fan Gwiezdnych Wojen z pewnością ma tę datę zapisaną w kalendarzu.

Źródło: VGC

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.