Data premiery Halo Infinite ujawniona. Tego samego dnia gra trafi do Xbox Game Pass

Halo Infinite

Halo Infinite zostało zapowiedziane ponad trzy lata temu. Pierwotnie gra miała się ukazać w 2020 roku, ale jej premiera została przełożona. Podczas czerwcowej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase podano jedynie, że wyczekiwana strzelanka zadebiutuje w okresie świątecznym. Na szczęście dziś wreszcie poznaliśmy dokładną i przede wszystkim oficjalną datę premiery Halo Infinite. Czas zacząć odliczać dni!

Oficjalna data premiery Halo Infinite

Wprowadzenie do pierwszego sezonu multiplayera Halo Infinite

Tytułowa gra to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana tegoroczna premiera od Xbox Game Studios; miliony graczy z całego świata zacierają już ręce, aby poznać dalsze losy legendarnego Master Chiefa. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie przedłużajmy: na początku dzisiejszych targów Gamescom 2021 poinformowano, że oficjalna premiera Halo Infinite odbędzie się 8 grudnia 2021 roku. Tego samego dnia strzelanka pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass.

Halo Infinite zadebiutuje na PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Jest ogromna szansa, że subskrybenci usługi Microsoftu uruchomią omawianą grę również w chmurze tak jak wszystkie poprzednie odsłony serii.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z