Data premiery Halo Infinite ujawniona. Tego samego dnia gra trafi do Xbox Game Pass

Halo Infinite

Halo Infinite zostało zapowiedziane ponad trzy lata temu. Pierwotnie gra miała się ukazać w 2020 roku, ale jej premiera została przełożona. Podczas czerwcowej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase podano jedynie, że wyczekiwana strzelanka zadebiutuje w okresie świątecznym. Na szczęście dziś wreszcie poznaliśmy dokładną i przede wszystkim oficjalną datę premiery Halo Infinite. Czas zacząć odliczać dni!

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Oficjalna data premiery Halo Infinite

Wprowadzenie do pierwszego sezonu multiplayera Halo Infinite

Tytułowa gra to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana tegoroczna premiera od Xbox Game Studios; miliony graczy z całego świata zacierają już ręce, aby poznać dalsze losy legendarnego Master Chiefa. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie przedłużajmy: na początku dzisiejszych targów Gamescom 2021 poinformowano, że oficjalna premiera Halo Infinite odbędzie się 8 grudnia 2021 roku. Tego samego dnia strzelanka pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass.

Halo Infinite zadebiutuje na PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Jest ogromna szansa, że subskrybenci usługi Microsoftu uruchomią omawianą grę również w chmurze tak jak wszystkie poprzednie odsłony serii.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji