[Akt. 2] Znamy datę premiery Moonglow Bay w Xbox Game Pass. Nobody Saves the World trafi do usługi w przyszłym roku

Moonglow Bay

Podczas marcowej konferencji Xbox Indie Showcase Microsoft zapowiedział wiele nowych gier zmierzających do Xbox Game Pass. Wśród wymienionych tytułów znalazło się m.in. Moonglow Bay i Nobody Saves the World. Wtedy nie było wiadomo, kiedy wspomniane produkcje trafią do Xbox Game Pass, jednak dziś wszystko się zmieniło. Poznaliśmy bowiem dokładną datę premiery Moonglow Bay, a także przybliżony termin debiutu Nobody Saves the World. Długo już nie poczekamy.

REKLAMA

Moonglow Bay i Nobody Saves the World już niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun trybu multiplayer w Nobody Saves the World

Moonglow Bay to ciekawie zapowiadająca się gra RPG, w której obejmiemy kontrolę nad początkującą wędkarką. Podczas zabawy będziemy m.in. doskonalić swoje umiejętności wędkarskie, nawiązywać przyjaźnie, gotować oraz eksplorować okolicę wraz z wiernym czworonogiem o imieniu Waffles.

Z kolei Nobody Saves the World jest połączeniem gry RPG i roguelike’a. Głównym bohaterem opowieści jest tytułowy „Nikt”, czyli niczym niewyróżniający się człowiek, który wszedł w posiadanie magicznej różdżki pozwalającej mu zmieniać formy. Zadaniem protagonisty będzie nic innego jak oczyszczanie lochów z różnej maści potworów i… ocalenie świata.

Premiera Moonglow Bay odbędzie się 7 października 2021 roku. Jeśli chodzi o termin debiutu Nobody Saves the World, to wiemy jedynie, że produkcja pojawi się na początku 2022 roku. Oba tytuły wzbogacą bibliotekę Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy je na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz prawdopodobnie w chmurze.

REKLAMA

Aktualizacja – 07.10.2021, 12:27

Premiera Moonglow Bay została przesunięta na 26 października 2021 roku.

Aktualizacja 2 – 05.01.2022, 20:22

Data premiery Nobody Saves the World została ujawniona; gra trafi na rynek (i do Xbox Game Pass) już 18 stycznia 2022 roku. W ramach abonamentu Microsoftu będzie dostępna na PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!