[Akt.] Poznaliśmy datę premiery Shredders. Gra trafi do Xbox Game Pass „pierwszego dnia”

Shredders

Na konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase, która odbyła się ponad 7 miesięcy temu, pokazano wiele nowych gier zmierzających do oferty Xbox Game Pass. Wśród nich znalazło się m.in. Shredders, czyli pozycja, która pierwotnie miała zadebiutować w subskrypcji jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Tak się jednak nie stało, ale wygląda na to, że właśnie poznaliśmy ostateczną datę premiery tej ciekawie zapowiadającej się gry dla miłośników snowboardingu. Po grudniu miał być luty 2022, ale i ten termin okazał się nietrafiony.

Data premiery Shredders (także w Xbox Game Pass) ujawniona

Zwiastun Shredders

Shredders to sportowa gra zręcznościowa, której motywem przewodnim jest snowboarding, czyli jazda i wykonywanie rozmaitych trików na desce snowboardowej. Podczas zabawy przemierzymy rozmaite stoki, snowparki czy specjalnie wytyczone trasy, ale jak nietrudno się domyślić, fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy. Twórcy postawili na „akcję”.

Premiera Shredders odbędzie się 17 marca 2022 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. Jednocześnie warto zaznaczyć, że wskazany termin prawdopodobnie dotyczy tylko wersji na konsole Xbox Series X|S (produkcja nie będzie dostępna na Xboxie One), bo w przypadku wydania na PC Steam wciąż wskazuje na „debiut tej zimy”. Z drugiej strony informacja na platformie Valve może być nieaktualna, ale po prawdzie nie ma co gdybać, więc na ten moment bezpieczniej przyjąć, że w marcu zagramy tylko na konsolach, a na pecetach dopiero pod koniec roku.

Aktualizacja – 02.03.2022, 18:28

Zostało potwierdzone, że Shredders zadebiutuje 17 marca 2022 roku jednocześnie na PC oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Oczywiście tego samego dnia produkcja pojawi się również w ofercie Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.