Data premiery The Gunk ujawniona. Gra zawita do Xbox Game Pass „pierwszego dnia”

The Gunk

O tym, że The Gunk zawita do Xbox Game Pass w dniu swojego debiutu wiedzieliśmy już od dawna, jednak dotychczas dokładna data premiery gry nie była znana. Na szczęście wydawca Thunderful Games właśnie przerwał milczenie i oficjalnie potwierdził, kiedy omawiana produkcja trafi na rynek. Długo już nie poczekamy!

REKLAMA

Data premiery The Gunk w Xbox Game Pass

Zwiastun The Gunk

The Gunk to dynamiczna przygodówka, której akcja rozgrywa się na egzotycznej planecie skażonej tajemniczym szlamem. Główną bohaterką opowieści jest niejaka Rani — poszukiwaczka wyposażona w specjalną rękawicę, zdolną do wchłaniania zatruwającej glob mazi. Naszym zadaniem będzie nic innego, jak uwolnienie zapomnianej planety od śmiercionośnego pasożyta.

The Gunk zadebiutuje 16 grudnia 2021 roku i jak nietrudno się domyślić, tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!