Znamy datę premiery The Lord of the Rings: Gollum! Jest też nowy gameplay

The Lord of the Rings: Gollum

Deweloperzy ze studia Daedalic Entertainment oraz wydawcy z Nacon opublikowali gameplay ze swojego najnowszego dzieła, w którym możemy zobaczyć Golluma w akcji. Ponadto podzielili się z graczami datą premiery The Lord of the Rings: Gollum. Już niedługo czeka nas powrót do Śródziemia.

The Lord of the Rings: Gollum – data premiery i nowy gameplay

The Lord of the Rings: Gollum – gameplay

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Nacon, premiera The Lord of the Rings: Gollum odbędzie się 25 maja 2023 roku. Wraz z tą informacją pojawił się też nowy gameplay, w którym możemy zobaczyć Golluma oraz ogólne fragmenty rozgrywki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najnowsza gra o Śródziemiu będzie dostępna na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz na komputery osobiste. Jeszcze w 2023 roku The Lord of the Rings ma trafić również na Nintendo Switch, ale data wydania „Golluma” na konsolę Japończyków nie została jeszcze potwierdzona.

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Jak podoba Wam się zwiastun? Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.