Znamy datę premiery The Lord of the Rings: Gollum! Jest też nowy gameplay

The Lord of the Rings: Gollum

Deweloperzy ze studia Daedalic Entertainment oraz wydawcy z Nacon opublikowali gameplay ze swojego najnowszego dzieła, w którym możemy zobaczyć Golluma w akcji. Ponadto podzielili się z graczami datą premiery The Lord of the Rings: Gollum. Już niedługo czeka nas powrót do Śródziemia.

The Lord of the Rings: Gollum – data premiery i nowy gameplay

The Lord of the Rings: Gollum – gameplay

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Nacon, premiera The Lord of the Rings: Gollum odbędzie się 25 maja 2023 roku. Wraz z tą informacją pojawił się też nowy gameplay, w którym możemy zobaczyć Golluma oraz ogólne fragmenty rozgrywki.

Najnowsza gra o Śródziemiu będzie dostępna na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz na komputery osobiste. Jeszcze w 2023 roku The Lord of the Rings ma trafić również na Nintendo Switch, ale data wydania „Golluma” na konsolę Japończyków nie została jeszcze potwierdzona.

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Jak podoba Wam się zwiastun? Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.