Data premiery Trek to Yomi ujawniona. Gra trafi do Game Passa pierwszego dnia

Trek to Yomi

Data premiery Trek to Yomi przestała być tajemnicą. Ta niezwykle ciekawie zapowiadająca się gra od polskiego studia Flying Wild Hog trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu, ale subskrybenci Xbox Game Pass nie będą musieli za nią płacić, bo produkcja wyląduje w usłudze Microsoftu pierwszego dnia” Najnowszy gameplay pokazuje, że jest na co czekać!

Data premiery Trek to Yomi w Xbox Game Pass i nowy gameplay

Nowy gameplay z Trek to Yomi

Trek to Yomi to przygodowa gra akcji, która garściami czerpie z filmów Akiry Kurosawy. Głównym bohaterem opowieści jest młody samuraj imieniem Hiroki, który przysiągł umierającemu mentorowi, że będzie strzegł swojego miasteczka przed siłami zła. Kiedy nadchodzi dzień próby, protagonista musi dać z siebie wszystko, aby nie zawieść człowieka, który nauczył go tak wiele.

Data premiery Trek to Yomi została ustalona na 5 maja 2022 roku i jak już wspomnieliśmy, tego samego dnia gra wyląduje też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Przeczytaj też: Game Pass na kwiecień

Co ciekawe, produkcja zespołu Flying Wild Hog będzie stosunkowo krótka — jej przejść na normalnym poziomie trudności ma zająć graczom około 5 godzin. Twórcy dodają, że dzięki temu możliwe było zachowanie poczucia klasycznego filmu o samurajach. Czekacie na premierę Trek to Yomi? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.