Infinity Ward zapowiada zmiany w trybie multiplayer przed premierą Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2

Podczas gdy szczęśliwi posiadacze preorderów Call of Duty: Modern Warfare 2 cieszą się kampanią, Infinity Ward dokonuje ostatnich zmian w mutliplayerze. Deweloperzy zapowiedzieli właśnie, jakie decyzje podjęli pomiędzy ostatnimi beta testami a debiutem pełnej wersji gry.

REKLAMA

Day-One patch do Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty Modern Warfare 2

Po zakończeniu beta testów Call of Duty Modern Warfare 2 gracze mieli bardzo dużo do powiedzenia na temat nowej odsłony serii. Wielu było oczywiście zachwyconych powrotem MW i kontynuacją tego, co Infinity Ward dokonało w 2019 roku. Słyszeliśmy jednak również wiele słów krytyki, które deweloperzy adresowali później na swoim blogu.

Na tej samej stronie pojawiła się właśnie lista zmian planowana na aktualizację poprzedzającą debiut Call of Duty: Modern Warfare 2. Dla weteranów kluczowe będą usprawnienia do widoczności. Nad przeciwnikami zobaczymy wreszcie czerwone, diamentowe znaczniki znane z poprzednich odsłon, a podczas strzelania z broni wizualny odrzut nie powinien być tak duży.

Infinity Ward zaadresowało również kilka innych aspektów Call of Duty: Modern Warfare 2, które spotkały się z dużą krytyką podczas beta testów. UI ma być bardziej przejrzyste, kroki nie będą tak głośne, a dźwięk włączania Dead Silence będzie znacznie cichszy. Ponadto dokonano drobnych zmian do movementu oraz balansu broni.

Przeczytaj też: Kamera do streamowania – jaką wybrać?

O szczegółach decyzji podjętych przez Infinity Ward przeczytacie na ich blogu. Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje już 27 października 2022 roku na konsolach Xbox i PlayStation oraz PC.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!