Infinity Ward zapowiada zmiany w trybie multiplayer przed premierą Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2

Podczas gdy szczęśliwi posiadacze preorderów Call of Duty: Modern Warfare 2 cieszą się kampanią, Infinity Ward dokonuje ostatnich zmian w mutliplayerze. Deweloperzy zapowiedzieli właśnie, jakie decyzje podjęli pomiędzy ostatnimi beta testami a debiutem pełnej wersji gry.

Day-One patch do Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty Modern Warfare 2

Po zakończeniu beta testów Call of Duty Modern Warfare 2 gracze mieli bardzo dużo do powiedzenia na temat nowej odsłony serii. Wielu było oczywiście zachwyconych powrotem MW i kontynuacją tego, co Infinity Ward dokonało w 2019 roku. Słyszeliśmy jednak również wiele słów krytyki, które deweloperzy adresowali później na swoim blogu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na tej samej stronie pojawiła się właśnie lista zmian planowana na aktualizację poprzedzającą debiut Call of Duty: Modern Warfare 2. Dla weteranów kluczowe będą usprawnienia do widoczności. Nad przeciwnikami zobaczymy wreszcie czerwone, diamentowe znaczniki znane z poprzednich odsłon, a podczas strzelania z broni wizualny odrzut nie powinien być tak duży.

Infinity Ward zaadresowało również kilka innych aspektów Call of Duty: Modern Warfare 2, które spotkały się z dużą krytyką podczas beta testów. UI ma być bardziej przejrzyste, kroki nie będą tak głośne, a dźwięk włączania Dead Silence będzie znacznie cichszy. Ponadto dokonano drobnych zmian do movementu oraz balansu broni.

Przeczytaj też: Kamera do streamowania – jaką wybrać?

O szczegółach decyzji podjętych przez Infinity Ward przeczytacie na ich blogu. Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje już 27 października 2022 roku na konsolach Xbox i PlayStation oraz PC.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.