Days Gone 2 mogło się ukazać miesiąc temu. Twórca „jedynki” zdenerwowany na PlayStation Showcase

Days-Gone

Days Gone nie było grą idealną, ale i tak zjednało sobie wielu fanów. Sporo z nich nadal oczekuje na kontynuację tej produkcji. Jeden z jej twórców przyznał ostatnio, że ta rzeczywiście była w planach i według pierwotnych założeń Days Gone 2 ukazałoby się… miesiąc temu.

Days Gone 2 było zaplanowane na kwiecień 2023

I get a little bummed out from these #PlayStationShowcase shows because they only remind me we could of had Days Gone 2 out a month ago if we'd have just stuck to our guns.

— Jeff Ross (@JakeRocket) May 25, 2023

I get a little bummed out from these #PlayStationShowcase shows because they only remind me we could of had Days Gone 2 out a month ago if we'd have just stuck to our guns.

— Jeff Ross (@JakeRocket) May 25, 2023

Jeff Ross to jeden z twórców odpowiedzialnych za Days Gone. Ostatnio na Twitterze wypowiedział się o PlayStation Showcase w dosyć intrygujący sposób.

Deweloper przyznał bowiem, że jest nieco rozdrażniony wydarzeniem. A wszystko to z powodu faktu, że według pierwotnych planów Days Gone 2 miało się ukazać miesiąc temu, czyli w kwietniu 2023 roku.

Nie wiadomo, co konkretnie było przyczyną zawieszenia prac. Być może Sony zdecydowało, że projekt ten jednak nie spełni oczekiwanych w nim nadziei finansowych.

Zobacz też: Ranking słuchawek gamingowych

Tak czy inaczej, być może przyjdzie nam jeszcze kiedyś zobaczyć Days Gone 2. Jego poprzednik został wydany w kwietniu 2019 roku na PS4 i w maju 2021 roku na PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.