Days Gone 2 wkrótce zostanie zapowiedziane? Tajemnicze ogłoszenie deweloperów

Days Gone

Koniec końców Days Gone nie było grą całkowicie dobrą, ale i tak zaskarbiło sobie uznanie fanów. Na ich wyróżnienie zasłużył zwłaszcza pomysł na umieszczenie w świecie gry przetaczających się po nim hord zombie. Te być może powrócą już wkrótce w drugiej części serii, bo do takiego rozumowania skłania właśnie ostatnie ogłoszenie deweloperów z Bend Studio.

Days Gone 2 zostanie zapowiedziane już w ten poniedziałek?

Ostatnie umieszczone na Twitterze ogłoszenie Bend Studio jest dosyć krótkie. Opis zwiastuje ujawnienie jakiejś nowej informacji już w ten poniedziałek, a towarzyszy mu zdjęcie logo PlayStation Studios i długopisu z motywem dewelopera.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Być może więc właśnie wtedy dowiemy się o zapowiedzi Days Gone 2. Co prawda nic nie wyklucza ogłoszenia całkowicie nowej gry, ale tematyka poprzedniego tytułu studia wskazywałaby jednak na kontynuację ich najbardziej znanej produkcji. Zombie stało się bowiem znów popularne za sprawą takich gier jak Dying Light 2 czy ostatnio recenzowane przez nas Dead Island 2.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Na oficjalne wieści przyjdzie nam niestety jeszcze trochę poczekać. Całe szczęście jedynie do najbliższego poniedziałku.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.