Days Gone 2 wkrótce zostanie zapowiedziane? Tajemnicze ogłoszenie deweloperów

Days Gone

Koniec końców Days Gone nie było grą całkowicie dobrą, ale i tak zaskarbiło sobie uznanie fanów. Na ich wyróżnienie zasłużył zwłaszcza pomysł na umieszczenie w świecie gry przetaczających się po nim hord zombie. Te być może powrócą już wkrótce w drugiej części serii, bo do takiego rozumowania skłania właśnie ostatnie ogłoszenie deweloperów z Bend Studio.

Days Gone 2 zostanie zapowiedziane już w ten poniedziałek?

Monday. pic.twitter.com/FNaOkJ5bY0

— Bend Studio (@BendStudio) April 17, 2023

Monday. pic.twitter.com/FNaOkJ5bY0

— Bend Studio (@BendStudio) April 17, 2023

Ostatnie umieszczone na Twitterze ogłoszenie Bend Studio jest dosyć krótkie. Opis zwiastuje ujawnienie jakiejś nowej informacji już w ten poniedziałek, a towarzyszy mu zdjęcie logo PlayStation Studios i długopisu z motywem dewelopera.

Być może więc właśnie wtedy dowiemy się o zapowiedzi Days Gone 2. Co prawda nic nie wyklucza ogłoszenia całkowicie nowej gry, ale tematyka poprzedniego tytułu studia wskazywałaby jednak na kontynuację ich najbardziej znanej produkcji. Zombie stało się bowiem znów popularne za sprawą takich gier jak Dying Light 2 czy ostatnio recenzowane przez nas Dead Island 2.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Na oficjalne wieści przyjdzie nam niestety jeszcze trochę poczekać. Całe szczęście jedynie do najbliższego poniedziałku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.