Days of Play 2024 nadchodzi! Już za kilka dni ma ruszyć wielka promocja na gry i konsole Sony

Days of Play

Days of Play to coroczne święto graczy PlayStation, w którego trakcie użytkownicy mają okazję skorzystać z całej masy promocji na gry i konsole Sony. W sieci pojawiły się natomiast pierwsze informacje na temat tegorocznej edycji wspomnianego wydarzenia. Według jednego z dobrze poinformowanych insiderów już za kilka dni fani japońskiej firmy będą mogli cieszyć się atrakcyjnymi ofertami.

Insider dzieli się pierwszymi szczegółami na temat Days of Play 2024

Pierwszymi szczegółami na temat Days of Play 2024 podzielił się „billbil-kun”, który regularnie publikuje sprawdzone informacje na temat różnego rodzaju promocji. Według wspomnianego insidera tym razem święto graczy PlayStation rozpocznie się już 29 maja 2024 roku, a więc dokładnie za tydzień. Wydarzenia ma natomiast trwać od 10 do 14 dni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fani PlayStation mogą oczywiście spodziewać się dużej wyprzedaży w PlayStation Store, a także promocji na abonament PlayStation Plus. „billbil-kun” informuje, że roczna cena poszczególnych poziomów subskrypcji ma zostać obniżona nawet o 25%. To jednak nie koniec atrakcji, które rzekomo przygotowała firma Sony.

W trakcie Days of Play 2024 ceny konsol PlayStation 5 i PlayStation 5 Digital mają spaść o 50 euro (ok. 200 zł), a PlayStation VR2 będzie można kupić o 100 euro taniej (ok. 400 zł). Nie zabraknie też promocji na kontrolery DualSense, które mają być dostępne za 49,99 euro, czyli około 200 złotych. Gracze mogą też liczyć na wyprzedaż pudełkowych wersji gier Sony.

Na koniec warto podkreślić, że producent konsol PlayStation nie zapowiedział jeszcze oficjalnie Days of Play 2024. Niewykluczone jednak, że w najbliższych dniach japońska firma podzieli się stosownymi szczegółami i zaprosi graczy na wspomniane wydarzenie.

Źródło: Push Square

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.