Ale ulga! DayZ jednak nie wyleci z Xbox Game Pass w maju

DayZ

Kilka dni temu informowaliśmy o grach, które wkrótce opuszczą bibliotekę Xbox Game Pass. Wśród tytułów oznaczonych do usunięcia znalazło się m.in. bardzo popularne DayZ. Teraz okazuje się jednak, że przynajmniej jak na razie lubiany sieciowy survival nigdzie się nie wybiera. Wiele osób z pewnością odetchnie z ulgą.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

DayZ zostaje w Xbox Game Pass

No worries, it won't ?

— DayZ ? ? ❤️ (@DayZ) May 4, 2021

No worries, it won't ?

— DayZ ? ? ❤️ (@DayZ) May 4, 2021

Niedawno w aplikacji Xbox Game Pass można było przeczytać, że już wkrótce z subskrypcji wyleci DayZ. Obecnie sekcja z grami oznaczonymi do usunięcia nie zawiera już tej produkcji, a jakby tego było mało, sam deweloper poinformował w odpowiedzi jednemu z użytkowników Twittera, że DayZ zostaje w abonamencie Microsoftu. Ciężko powiedzieć, na jak długo, ale przynajmniej możemy być spokojni, że w tym miesiącu gra nie opuści subskrypcji Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate.

Ciężko powiedzieć, co uległo zmianie, ale nam – graczom – nie pozostaje nic innego, jak tylko się cieszyć. Mamy tu jakichś fanów DayZ? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z