Lara Croft trafi do Dead by Daylight! Znamy datę premiery aktualizacji

Lara Croft Dead by Daylight

Dead by Daylight słynie z tego, że do gry trafia wiele znanych postaci ze świata gier i filmów. Nie inaczej jest też tym razem. Tym razem produkcja ta doczeka się aktualizacji dodającej postać Lary Croft.

Lara Croft w Dead by Daylight

Niedawno do Dead by Daylight trafił Alan Wake. W grze znajdziemy też m.in. postacie ze sławnego cyklu Silent Hill, ale to nie koniec nowości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloperzy ogłosili bowiem, że wkrótce do listy postaci dołączy też Lara Croft. Bohaterka serii Tomb Raider jest obecnie dostępna w wersji testowej gry na Steamie, a jej oficjalna premiera jest planowana na 16 lipca 2024 roku.

Choć Dead by Daylight to jej pierwsza styczność z gatunkiem horroru, samej Larze Croft nie są obce przerażające spotkania. Od klaustrofobicznych tuneli, przez tajemnicze grobowce, po wygłodniałe bestie, Lara ledwo uniknęła szczęk śmierci przy niezliczonych okazjach. Każde doświadczenie ukształtowało ją, dając jej bogate doświadczenie przetrwania i starożytną wiedzę po drodze.

Opis Lary Croft w Dead by Daylight

Dead by Daylight zadebiutowało na rynku od czerwca 2016 roku. W tytuł ten mogą zagrać posiadacze PC, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xboxa One i Xboxów Series X|S.

Źródło: Informacja prasowa

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.