Dead by Daylight z kolejnym kamieniem milowym! Populacja graczy osiągnęła próg godny pozazdroszczenia

Dead by Daylight

Dead by Daylight od momentu swojego debiutu w roku 2016 było dość intensywnie rozwijane. Ciekawa formuła rozgrywki w połączeniu z sumiennym wsparciem ze strony deweloperów nie umykało uwadze graczy, którzy dość ochoczo rozpoczynali przygodę z grą. Okazuje się, że w ostatnim czasie produkcja ta osiągnęła wyjątkowo ważny kamień milowy, którego inne gry sieciowe mogą pozazdrościć.

Dead by Daylight osiągnęło arcyważny kamień milowy

Na oficjalnym profilu gry pojawił się wczoraj post w którym twórcy pochwalili się osiągnięciem progu 60 milionów graczy, którzy spróbowali swoich sił w Dead by Daylight. Co ważne, twórcy nie podali tutaj o konkretnej liczbie sprzedanych egzemplarzy, jednak gdyby faktycznie miało to miejsce, to tytuł Behaviour Interactive wskoczyłby do ścisłej czołówki najlepiej sprzedających się pozycji wszech czasów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nawet jeśli liczba graczy i liczba sprzedanych kopii gry to wartości, które nie pokrywają się w stosunku 1:1, to i tak deweloperzy mają spore powodu do zadowolenia. W końcu dla wielu aspirujących gier wieloosobowych przekroczenie progów 1 czy 10 milionów to marzenie, które często staje się nieosiągalne.

Świętowanie przekroczenia tak istotnego kamienia milowego to też świetna okazja na małe rozdawnictwo. Dlatego też wszyscy gracze mogą skorzystać ze specjalnego kodu thankyoufor60m, który zapewni bonus w postaci 1 miliona Bloodpoints oraz 6 tysięcy Shardsów. Oferta ważna jest do 4 stycznia, więc warto za pamięci skorzystać z tej okazji.

Przeczytaj też: Smartfon do 2000 zł

Deweloperom z Behaviour Interactive bezapelacyjnie należą się wielkie gratulacje. Pozostaje teraz pytanie, czy próg 100 milionów graczy jest w zasięgu Dead by Daylight? Dla chcącego nic trudnego!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.