Dead Island 2 z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi! Gracze zawiedzeni ogłoszeniem twórców

Dead Island 2

Premiera Dead Island 2 już wkrótce, toteż przyszedł czas na odsłonięcie oficjalnych wymagań sprzętowych gry. Twórcy podzielili się nimi z nami za pomocą oficjalnego profilu gry na Twitterze i od razu wywołali swoim ogłoszeniem małe zamieszanie wśród fanów. Ci zdążyli już wyrazić swoje niezadowolenie poprzez stwierdzenie, że zaprezentowane wymagania są zbyt wygórowane.

Wymagania sprzętowe Dead Island 2

Dead Island 2 - wymagania sprzętowe
Oficjalne wymagania sprzętowe Dead Island 2

Na pierwszy rzut oka przedstawione dziś wymagania sprzętowe Dead Island 2 wydają się dosyć rozsądne. Do uruchomienia gry w rekomendowanych ustawieniach graficznych będziemy potrzebować bowiem 16 GB pamięci RAM oraz karty graficznej równej Radeonowi RX 6600 XT lub GeForce RTX 2070 Super.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fani jednak nie byli aż tak wyrozumiali i wyrazili swoje niezadowolenie pod postem ogłaszającym wymagania produkcji na Twitterze. Zdecydowana większość z komentujących stwierdziła, że są one zwyczajnie za wysokie.

Podobne opinie zdążyły się także już pojawić na Reddicie. Gracze wymieniają m.in. „dziwne” podejście co do wymagań w kwestii procesorów.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Dead Island 2 zadebiutuje już 21 kwietnia 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, Xboxie One, PS5 oraz na Xboxach Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.