Dead Island 2: SoLA – likwidacja zombie w rytm muzyki! Znamy datę premiery drugiego DLC!

Dead Island 2 SoLA

Już niedługo gracze Dead Island 2 będą mogli sięgnąć po kolejne fabularne DLC. Rozszerzenie SoLA przenosi nas w samo centrum słonecznego Los Angeles, gdzie trwa wielki festiwal muzyczny. Twórcy ujawnili pierwsze szczegóły dotyczące dodatku, a także podali konkretną datę premiery.

Dead Island 2: SoLA – szczegóły i data premiery drugiego fabularnego DLC

Akcja Dead Island 2: SoLA rozgrywa się na terenie największego kalifornijskiego festiwalu, którego infrastruktura została zbudowana na starożytnych ziemiach. Głównym zadaniem graczy będzie powstrzymanie rosnącego zagrożenia ze strony hord zombie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dostępny arsenał rozszerzy się o dwie legendarne bronie: Rozpruwacza (Ripper), czyli śmiercionośne połączenie kija bejsbolowego z piłą tarczową oraz Wyrzutnię ostrzy do piły tarczowej (Sawblade Launcher), co umożliwi dekapitowanie przeciwników na odległość.

Dead Island 2: SoLA – Whipper

Na drodze głównego bohatera staną dwa nieznane wcześniej typy zombie. Clotter jest zdolny do zmiany postaci w niewrażliwą na obrażenia stertę wnętrzności, a Whipper do biczowania wroga używa…. własnych jelit.

Dead Island 2: SoLA zadebiutuje 17 kwietnia 2024 roku na PC (Epic Games Store) oraz konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5. Kilka dni później – 22 kwietnia – tytuł oficjalnie trafi także na platformę Steam.

Źródło: Plaion

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.