Dead Island: Definitive Edition i jeszcze jedna gra za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Dead Island: Definitive Edition

Dzisiaj czwartek, dlatego też Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Podobnie jak w zeszłym tygodniu, tak i w najbliższy weekend posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się z dwoma tytułami. Tym razem będą to Dead Island: Definitive Edition i Hunting Simulator 2.

REKLAMA

Dead Island: Definitive Edition i Hunting Simulator 2 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (22-25 września)

Hunting Simulator 2 – zwiastun

Abonenci Microsoftu w niemal każdy weekend otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i podobnie jest tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 25 września, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Kody do Minecraft

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Zamierzacie w najbliższy weekend sprawdzić, którąś z powyższych produkcji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!