Dead Island: Riptide i 2 inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Dead Island Riptide

Dziś czwartek, a jak czwartek to nowa oferta Xbox Free Play Days. Dzisiaj Microsoft proponuje subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate aż trzy gry za darmo na weekend: Dead Island: Riptide, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oraz theHunter: Call of the Wild. Być może ktoś się skusi.

REKLAMA

Dead Island: Riptide, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i theHunter: Call of the Wild za darmo w ramach Xbox Free Play Days (23 – 26 czerwca)

Zwiastun Tom Clancy’s: Rainbow Six Siege

Xbox Free Play Days się nie zatrzymuje. Jak już wspomnieliśmy, od dzisiaj abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować trzy pozycje. Gry pozostają darmowe do 26 czerwca, czyli najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Dysk do Xbox Series S — jaki wybrać?

Zamierzacie dać szansę którejś z wymienionych wyżej gier, czy żadna Was nie zainteresowała? Napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!