Dead Rising powraca! Capcom oficjalnie zapowiada remake gry

Dead RIsing Remastered

Minęło już 8 lat od premiery Dead Rising 4. Wzyscy myśleliśmy, że seria jest raczej w stanie wegetacji. Do dziś, gdy to Capcom zapowiedział remake pierwszej części serii.

Dead Rising Deluxe Remaster zapowiedziany

Zwiastun Dead Rising Deluxe Remaster

Dziś ciekawy dzień dla fanów Dead Rising. Capcom bez żadnego ogłoszenia opublikował właśnie zwiastun Dead Rising Deluxe Remaster, który można obejrzeć powyżej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie dajmy się jednak zwieść nazwie gry. Z analizy wynika bowiem, że bliżej jej do pełnoprawnego remake, a nie standardowego remastera, który polega na unowocześnieniu produkcji do nowoczesnych systemów:

Niestety nie znamy żadnych większych szczegółów na temat odświeżonego Dead Rising. Capcom nie dodał bowiem nic więcej, więc nie znamy jeszcze daty premiery gry ani nawet platform, na których się pojawi.

Dlatego też musimy się jeszcze uzbroić w szczegóły. Wydawca powinien się nimi podzielić z nami wkrótce, choć wciąż nie wiemy kiedy to nastąpi.

Źródło: Gematsu

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.