Dead Space Remake — Steamowa wersja bez klienta Origin!

Dead Space Remake

W dobie zbyt wielu launcherów i wymagania posiadania przeróżnych kont takie informacje cieszą. Okazuje się bowiem, że posiadająca świetną kolekcjonerkę gra Dead Space Remake nie będzie wymagać od jej Steamowych posiadaczy instalowania klienta Origin. Ułatwienie? Jak najbardziej!

Dead Space Remake na Steam bez klienta Origin

Dead Space Remake
Dead Space Remake

Nadchodząca premiera Dead Space Remake zapowiada się zdecydowanie świetnie. Sama gra budzi wiele pozytywnych emocji wśród fanów, ostatnie doniesienia o edycji kolekcjonerskiej ucieszyły tych najbardziej zagorzałych, a wczoraj ujawniono wymagania sprzętowe gry. Teraz czas na kolejną dobrą nowinę, czyli brak konieczności instalowania platformy Origin podczas gry na Steamie!

Zobacz też: Kody do GTA SA

Większość gier EA odpalanych z poziomu Steama wymagała posiadania konta na platformie Origin, jak i zainstalowania odpowiedniego oprogramowania. Dead Space Remake ma być jednak „natywną” grą w usłudze Valve, co będzie stanowiło spore ułatwienie dla graczy i ich komputerowej pamięci. Premiera gry została zaplanowana na 23 stycznia 2023 roku. Dead Space Remake ukaże się na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.