Dead Space Remake na next-geny o wiele droższy niż na PC. Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził

Dead Space Remake

Premiera Dead Space Remake już niebawem, a wiadomości o grze pojawia się ostatnio coraz więcej. Dzisiaj informowaliśmy, że produkcja w porównaniu z oryginałem została odwzorowana niesamowicie dokładnie. Po tych naprawdę dobrych wieściach musimy przekazać też te niezbyt ciekawe, zwłaszcza dla konsolowców.

Standardowa edycja Dead Space Remake na PS5 i Xbox Series X|S prawie sto złotych droższa niż na PC

Dead Space Remake
Dead Space Remake

Dead Space Remake na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S został wyceniony na kwotę 349 zł za wersję standardową i 399 zł za edycję Deluxe. Co ciekawe posiadacze „blaszaków”, którzy zakupią tę grę w sklepie Steam, wydadzą „jedynie” 269 zł za podstawowy wariant, 299 zł za opcję Deluxe. Różnica cenowa jest znacząca, bo to aż 80 zł i nawet możliwość skorzystania ze zniżki w ramach abonamentu EA Play niewiele zmienia.

Przeczytaj też: Wzmacniacz WiFi — najlepsze modele

Teoretycznie nowa, wyższa cena nie powinna nikogo dziwić, jednak różnica prawie stu złotych za tę samą grę może skutecznie powstrzymać przed zakupem na premierę. Na wieść o tym wielu konsolowych graczy wyraziło swoje niezadowolenie i wprost stwierdziło, że poczekają na pierwszą możliwą promocję. A jakie jest Wasze zdanie na temat aż takiej różnicy cenowej pomiędzy wersjami Dead Space Remake na next-geny i PC? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.