Dead Space powraca! Ale… jako tryb w Battlefieldzie 2042

Dead Space Remake

Dead Space Remake było świetną produkcją, ale na wznowienie serii przez EA raczej się nie zapowiada. Fani będą się więc musieli zadowolić trybem gry w Battlefieldzie 2042. Ten niestety również będzie wyłącznie czasowy.

Tryb Outbreak do Battlefielda 2042 zapowiedziany

Battlefield 2042 doczeka się całkiem ciekawego trybu. Ten będzie poświęcony Dead Space, a jego nazwą jest Outbreak.

Niestety tryb ten będzie dostępny wyłącznie przez pewien czas. Jego debiut zaplanowano na 9, a koniec na 16 lipca 2024 roku.

Za wzięcie udziału w rozgrywce można otrzymać nagrody w postaci zawieszki na broń, tła dla karty gracza i tagu. Z kolei kosztujący 2200 punktów pakiet premium zawiera dodatkowo m.in. legendarny strój specjalisty Marked Man czy trzy legendarne skórki broni.

Cóż, na pewno nie jest to, na co liczyli fani Dead Space. Jak to się jednak mówi – lepszy rydz niż nic.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Push Square

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.