Deadlink — dynamiczny FPS rodem z Polski trafił do Wczesnego Dostępu

Deadlink

Deadlink to gra FPS, za którą odpowiada rodzime studio Gruby Entertainment. Tytuł to rodowity FPS ze sporą dozą dynamiki, rozwałki i elementami roguelike. Produkcja trafiła właśnie do fazy Wczesnego Dostępu na platformie Steam.

Deadlink — Wczesny Dostęp na Steam

Trailer Deadlink

Deadlink to gra FPS, w której na pierwszy rzut oka widać czerpanie inspiracji garściami z klimatycznych i cyberpunkowych lokacji. Dynamika gry objawia się m.in. poprzez zastosowanie sporej dozy losowości. Tytuł ten może pochwalić się elementami roguelike — sprawia to, że każde podejście do rozgrywki różni się od poprzedniego i zapewnia nową dozę emocji oraz nieprzewidywalności.

Zobacz też: Najlepsze gry RPG

Trzeba przyznać, że Deadlink zapowiada się świetnie. Ciekawy styl graficzny idealnie komponuje się z futurystyczną stylistyką oraz dynamiczną walką, a hordy wrogów aż proszą się o kreatywną rozwałkę w obliczu rozbudowanego arsenału. Gra trafiła do fazy Wczesnego Dostępu na platformie Steam, dlatego każdy zainteresowany może sprawdzić ten dobrze zapowiadający się tytuł.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.