Death Relives to azteckie połączenie FPS i horroru. Gra wkrótce zadebiutuje na PC, PlayStation i Xboxach

Death Relives

Death Relives to zdecydowanie jeden z najciekawiej zapowiadających się indyków. Jak ogłosił deweloper gry, jej premiera jest spodziewana już wkrótce. Produkcja zostanie wydana na wszystkich głównych platformach, nie ominie także Xboxa One.

Death Relives – termin premiery

Death Relives – zwiastun

Death Relives to tworzona przez zespół Nyctophile Studios pierwszoosobowa gra akcji z gatunku horroru. Jej fabuła wzoruje się na wierzeniach Azteków oraz histroycznych wydarzeniach z XVI wieku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zadaniem głównego bohatera gry – Adriana – będzie uratowanie swojej matki z rąk boga Xipe Totec. Jak zaznaczają twórcy, protagonista nie zostanie wyposażony w żadne specjalne moce. Możliwości graczy zostaną więc ograniczone do ucieczki, ukrywania się oraz ograniczonego wyposażenia.

Zaznaczmy, że Death Relives otrzymało właśnie termin spodziewanej premiery. Jak podaje Nyctophile, produkcja ta zadebiutuje w pierwszym kwartale 2024 roku.

W grę zagrają posiadacze PC, PS5 i Xboxów Series X|S. Ponadto nie ominie ona także starszej konsoli Microsoftu, Xboxa One.

Źródło: Xbox Era

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.