Death Stranding 2 powstaje! Potwierdził to Norman Reedus

Death Stranding

Death Stranding trafiło na rynek w 2019 roku i od razu wzbudziło ogromne zainteresowanie graczy z całego świata. Można śmiało powiedzieć, że gra okazała się hitem, dlatego jej kontynuacja wydawała się być tylko kwestią czasu. Tak się składa, że ostatnio Norman Reedus potwierdził, że prace nad Death Stranding 2 już trwają.

REKLAMA

Death Stranding 2 w produkcji — twierdzi Norman Reedus

Death Stranding
Death Stranding

Norman Reedus, aktor znany m.in. z roli Daryla w serialu The Walking Dead, wcielił się też w postać Sama Bridgesa w Death Stranding. W rozmowie z serwisem Leo Edit mężczyzna opowiedział m.in. co nieco o współpracy z Hideo Kojimą przy jego ostatniej grze.

„Ukończenie wszystkich sesji mocap i innych rzeczy zajęło mi może dwa albo trzy lata. To dużo pracy. A potem wyszła gra, wygrała wszystkie te nagrody i po prostu okazała się wielka, więc właśnie zaczęliśmy prace nad drugą częścią.”

– Norman Reedus

Co tu dużo mówić: Death Stranding 2 powstaje, ale jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie produkcji. Mając to na uwadze, nie należy się spodziewać szybkiej premiery, dlatego wyczekujący jej gracze muszą uzbroić się w cierpliwość. Uważacie, że kontynuacja przygód Sama Bridgesa jest potrzebna? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!