Death Stranding 2 powstaje! Potwierdził to Norman Reedus

Death Stranding

Death Stranding trafiło na rynek w 2019 roku i od razu wzbudziło ogromne zainteresowanie graczy z całego świata. Można śmiało powiedzieć, że gra okazała się hitem, dlatego jej kontynuacja wydawała się być tylko kwestią czasu. Tak się składa, że ostatnio Norman Reedus potwierdził, że prace nad Death Stranding 2 już trwają.

Death Stranding 2 w produkcji — twierdzi Norman Reedus

Death Stranding
Death Stranding

Norman Reedus, aktor znany m.in. z roli Daryla w serialu The Walking Dead, wcielił się też w postać Sama Bridgesa w Death Stranding. W rozmowie z serwisem Leo Edit mężczyzna opowiedział m.in. co nieco o współpracy z Hideo Kojimą przy jego ostatniej grze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

„Ukończenie wszystkich sesji mocap i innych rzeczy zajęło mi może dwa albo trzy lata. To dużo pracy. A potem wyszła gra, wygrała wszystkie te nagrody i po prostu okazała się wielka, więc właśnie zaczęliśmy prace nad drugą częścią.”

– Norman Reedus

Co tu dużo mówić: Death Stranding 2 powstaje, ale jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie produkcji. Mając to na uwadze, nie należy się spodziewać szybkiej premiery, dlatego wyczekujący jej gracze muszą uzbroić się w cierpliwość. Uważacie, że kontynuacja przygód Sama Bridgesa jest potrzebna? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.