[Akt.] Death Stranding Director’s Cut ZA DARMO! Odbierz grę i zachowaj ją na zawsze – zegar tyka

Death Stranding

Death Stranding za darmo – to nie żart. Firma Epic Games postanowiła zrobić graczom rewelacyjny prezent, udostępniając wysoko ocenianą produkcję Hideo Kojimy w wersji Director’s Cut całkowicie bezpłatnie. Należy się jednak spieszyć, ponieważ gra w Epic Games Store pozostaje darmowa tylko przez najbliższe 24 godziny.

Death Stranding Director’s Cut za darmo w Epic Games Store

Death Stranding
Death Stranding

Epic Games Store kontynuuje swoje świąteczne rozdawnictwo. Można z czystym sumieniem powiedzieć, że dzisiaj firma przeszła samą siebie, bo udostępniła Death Stranding Director’s Cut za darmo. Dla przypomnienia, za grę odpowiada Hideo Kojima, a głosu, jak i wizerunku głównemu bohaterowi użyczył znany z The Walking Dead Norman Reedus.

Death Stranding Director’s Cut na PC można zgarnąć bezpłatnie do jutra (26.12) do godziny 16:59. Po dopisaniu gry do swojego konta pozostanie ona z nami już na zawsze.

Przeczytaj też: Gry survival

Co tu dużo mówić: warto odebrać prezent za pamięci. Świąteczne rozdawnictwo Epic Games Store trwa do 30 grudnia, więc przed nami jeszcze 4 darmowe gry na PC. Jak myślicie, co dostaniemy w najbliższych dniach? Napiszcie swoje typy w komentarzach!

Aktualizacja – 26.12.2022, 13:43

Okazało się, że na początku Epic udostępnił za darmo Death Stranding Director’s Cut, ale był to błąd – w istocie docelowo bezpłatna miała być wersja podstawowa. Można ją pobrać pod tym adresem, ale tylko do 26.12 do 16:59.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z