Mroczny konkurent Dark Souls zostanie wydany przez Polaków. Demo już dostępne do sprawdzenia

Deathbound

Deathbound zapowiada się niezwykle ciekawie. Demo gry jest już dostępne na PC, a niedawno potwierdzono jej wydanie na konsole. Za wydanie produkcji odpowiada polskie Tate Multimedia.

Deathbound – zapowiedź na Xboxy Series X|S i PS5, demo

Zwiastun Deathbound

Gatunek soulslike przeżywa ostatnio odrodzenie. Elden Ring, Lies of P, Lords of the Fallen czy Sekiro – wszystkie te produkcje odniosły sukces.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deathbound jest jednak nieco inne. W grze przejmiemy kontrolę nad kilkoma postaciami, znanymi jako polegli. Każda z nich ma swoje umiejętności, styl rozgrywki i historię, a gracz będzie mógł się pomiędzy nimi przełączać.

Demo produkcji jest już dostępne w wersji na PC na Steamie. Z kolei wczoraj potwierdzono, że poza komputerami trafi ona również na konsole PS5 i Xbox Series X|S.

Warto wspomnieć, że za wydanie gry odpowiada polskie Tate Multimedia. Gracze mogą kojarzyć tę firmę przede wszystkim ze stworzenia serii tytułów o przygodach Kangurka Kao.

Niestety Deathbound nie ma jeszcze daty premiery. Wiemy jednak, że zadebiutuje jeszcze w 2024 roku.

Źródło: Game Informer

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.