Deathloop rzeczywiście z rychłą premierą na Xbox Series X|S? Gra pojawiła się w sklepie Xbox!

Deathloop

Dosłownie wczoraj informowaliśmy o tym, że Deathloop może już niebawem trafić na konsole Xbox Series X|S. Roczna ekskluzywność konsolowa dla Sony mija właśnie dzisiaj, a dzięki informacjom podanym przez Jeza Cordena ponad dobę temu, możemy podejrzewać, że Microsoft stara się jak najszybciej umieścić tytuł Arkane Studios w abonamencie Xbox Game Pass. Plotki nabrały teraz na sile.

REKLAMA

Deathloop znajduje się już w Microsoft Store

Deathloop w sklepie Xbox

Deathloop pojawił się w sklepie Microsoftu – jeden z graczy przeglądając katalog gier w Microsoft Store na swojej konsoli, zauważył, że chętni mogą składać zamówienia przedpremierowe na nietypową przygodę Colta oraz Julianny. Tą nowinką postanowił podzielić się na forum ResetEra.

Sprawdź też: Najlepsze gry na telefon

Bardzo możliwe, że prezentacja Deathloop na Xbox Series X|S odbędzie się na dniach. Niektórzy odbiorcy podejrzewają, że specjalna prezentacja może odbyć się nawet dzisiaj, a więc na pierwszą rocznicę gry studia Bethesdy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!