Deathloop za darmo! Odbierz hit Bethesdy z Amazon Prime Gaming

Deathloop Amazon Prime Gaming

Pod koniec listopada pisaliśmy o rewelacyjnej ofercie Amazon Prime Gaming na grudzień 2023. Gwiazdą najnowszej rozpiski Amazonu jest bez wątpienia Deathloop. Tak się składa, że hitową grę Arkane Studios, wydaną przez Bethesdę, można już odebrać za darmo. Subskrybenci usługi amerykańskiego giganta mają powody do radości!

Deathloop na PC za darmo w Amazon Prime Gaming – gra już dostępna do odebrania

Zwiastun Deathloop

Deathloop to świetna gra autorstwa Arkane Studios, która ukazała się na rynku w 2021 roku – początkowo jako exclusive PlayStation. Na premierę produkcja zebrała bardzo dobre oceny, a teraz jest dostępna za darmo na PC w ramach grudniowego rzutu Amazon Prime Gaming. Tytuł opowiada historię pary zabójców, którzy utknęli w niekończącej się pętli – mężczyzna chce ją przerwać, kobieta niekoniecznie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszyscy subskrybenci Prime mogą odebrać rzeczoną produkcję już teraz. W tym celu wystarczy udać się na tę stronę, zalogować się na swoim koncie z aktywnym członkostwem oraz kliknąć fioletowy przycisk „Pobierz grę” i powiązać swoje konto Amazon z Epic Games, bo właśnie na tę platformę przypisana zostanie gra.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunk 2077

Deathloop za darmo na PC można zgarnąć do 10 stycznia 2024 roku, a więc subskrybenci Amazon Prime Gaming mają jeszcze 33 dni na dopisanie gry do swojego konta Epic. Niemniej warto to zrobić za pamięci, aby nie zapomnieć – wszak takie okazje nie zdarzają się często!

Źródło: Amazon

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.