Nowy materiał z Delta Force Hawk Ops na Gamescom 2023! Twórcy ujawniają szczegóły dotyczące strzelanki

delta force hawk ops

Delta Force Hawk Ops została zaprezentowana podczas tegorocznych targów Gamescom 2023. Taktyczny FPS powraca po latach, a wiele osób z pewnością pamięta tę serię. Podczas wydarzenia Into the Infinite A Level Infinite Showcase, mogliśmy ponownie przyjrzeć się tej nadchodzącej produkcji.

Delta Force Hawk Ops na Into the Infinite A Level Infinite Showcase

Delta Force: Hawk Ops – Into the Infinite A Level Infinite Showcase 2023

Delta Force: Hawk Ops to nadchodząca gra wieloosobowa typu shooter w modelu free-to-play, oferująca również kampanię dla pojedynczego gracza. Podczas Into the Infinite A Level Infinite Showcase zaprezentowany został nowy film przedstawiający historię powstawania gry, wykorzystane technologie, tło fabularne oraz umiejętności poszczególnych operatorów. Jak mówią twórcy, w grze pojawią się rozwiązania takie jak Ray Tracing, DLSS 3 i Reflex.

Rozgrywka będzie nasycona strategicznymi elementami w każdym trybie, bowiem gracze będą mieli możliwość wybierania spośród czterech różnych klas operatorów, które będą dostępne od samego początku gry. Wśród tych klas znajdziemy Szturmowca, Inżyniera, Wsparcie oraz Zwiadowcę. Akcja natomiast rozgrywa się w niedalekiej przyszłości na północnoafrykańskiej wyspie.

Zobacz też: Ranking procesorów

Delta Force Hawk Ops ma pojawić się w nieokreślonej bliżej przyszłości, jednak wiemy, że będzie dostępne na różnych platformach. Planowane są wersje na komputery osobiste (Steam i Epic Games Store), konsole Xbox Series X|S i PS5, a także na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.