Delta Force: Hawk Ops – twórcy chwalą się oprawą graficzną. Unreal Engine 5 w akcji!

Delta Force Hawk Ops Black Hawk Down Campagin

Zespół TiMi Studios, dotychczas znany jedynie z tytułów mobilnych, podjął się całkiem ambitnego zadania. Ich gra ma przywrócić do życia nieco zapomnianą już serię taktycznych FPS-ów Delta Force. Oprócz trybu wieloosobowego przygotowywana jest także fabularna kampania, która nie będzie dostępna na wszystkich platformach. W sieci pojawił się nowy teaser.

Delta Force: Hawk Ops – teaser kampanii dla jednego gracza

Delta Force: Hawk Ops – Unreal Engine 5 Teaser

Jednoosobowa kampania Black Hawk Down ma bazować na wydarzeniach znanych z filmu Ridleya Scotta o tym samym tytule (polscy widzowie znają go jako „Helikopter w ogniu”).

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najnowszy materiał prezentuje niektóre lokacje, które odwiedzimy w trakcie rozgrywki oraz możliwości silnika Unreal Engine 5.

Biorąc pod uwagę, że Delta Force: Hawk Ops będzie dystrybuowane w modelu free-to-play, możemy mówić o bardzo wysokiej jakości oprawy graficznej. Uwagę zwraca przede wszystkim oświetlenie oraz szczegółowość obiektów otoczenia.

Ze względu na ograniczenia techniczne, w kampanię zagrają wyłącznie posiadacze komputerów osobistych oraz konsol.

Na ten moment tryb kampanii nie pojawi się na urządzeniach mobilnych, ale tryby wieloosobowe będą dostępne na platformach mobilnych (iOS i Android – dop. red.). Naprawdę cenimy wasz entuzjazm i mamy nadzieję, że wkrótce podzielimy się ekscytującymi nowinami dla wszystkich graczy – obiecujemy!

Delta Force: Hawk Ops

Delta Force: Hawk Ops zadebiutuje w drugiej połowie 2024 roku. Według deklaracji twórców, przed premierą odbędą się liczne testy beta, w trakcie których gracze sprawdzą tryb wieloosobowy.

Źródło: Twitter (Delta Force Game)

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.