Dementium: The Ward zapowiedziane na PS4 i PS5. Klasyczny horror zostanie wydany już na dniach

Dementium The Ward

Dementium: The Ward to klasyczny horror, który przed laty pojawił się na Nintendo DS. Później przyszła także pora na Nintendo 3DS oraz Switch. Z kolei teraz zostanie wydany na konsolach PlayStation.

Dementium: The Ward – data premiery na PS4 i PS5

Dementium: The Ward – zwiastun

Minęło już sporo wiosen od premiery Dementium: The Ward na Nintendo DS. Gra ta zadebiutowała na tej przenośnej konsoli w 2009 roku, czyli już około 15 lat temu.

Pomimo tego produkcja ta uchodzi za klasyk i nadal ma wielu fanów. Nic więc dziwnego, że stale ukazują się jej nowe porty.

Najnowszym z nich będzie wydanie na PS4 i PS5, które przygotuje firma atooi. Produkcja ta pojawi się na konsolach Sony już za 2 dni, czyli 19 kwietnia 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tym samym PlayStation dołączy do Nintendo 3DS i Switch, które również otrzymały swoje wydania tej gry. Na pierwszej z tych platform opublikowano je w grudniu 2015 roku, a z kolei na „Pstryczku” całkiem niedawno, bo w październiku 2023 roku.

W Dementium: The Ward budzimy się w opuszczonym szpitalu. Bez żadnych wskazówek oraz podpowiedzi musimy ustalić, co dokładnie się wydarzyło.

Źródło: Gematsu

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.