Demo Lies of P dostępne „bezterminowo”. Twórcy są wdzięczni graczom za tak pozytywny odbiór ich gry

Lies of P

Jakiś czas temu studio Neowiz postanowiło udostępnić oczekującym graczom wersję demo swojej nadchodzącej produkcji jaką jest Lies of P. Dość szybko od tego momentu okazało się, że gra nazywana przez niektórych „Bloodborne’m z Game Passa” zyskiwała coraz bardziej na popularności i w pewnym momencie została ona pobrana przez ponad milion graczy. Na fali tego fenomenu deweloperzy zdecydowali się zmienić plany względem wersji demonstracyjnej.

Demo Lies of P dostępne bezterminowo to forma podziękowania dla graczy

Zgodnie z dotychczasowymi informacjami wersja demo Lies of P miała pozostać dostępna dla graczy tylko do 27 czerwca 2023 roku. Po tej dacie twórcy mieli wyłączyć możliwość testowania tej pozycji; tak się jednak nie stało. Okazuje się, że demonstracyjne wydanie mrocznych przygód Pinokia będzie możliwe do sprawdzenia bezterminowo.

Studio Neowiz podkreśliło, że jest to wyraz podziękowania za tak ciepłe przyjęcie ich produkcji podczas Steam Next Fest. Odbiór faktycznie okazał się nadwyraz pozytywny, bo Lies of P zajęło pierwsze miejsca w kategoriach „Nadchodzące gry” oraz „Najczęściej umieszczane na liście życzeń”.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmina 3

Pozytywny odbiór wersji demo jednak nie spowodował, że deweloperzy zamierzają osiąść na laurach. Jeszcze w ubiegłym tygodniu, podczas specjalnej sesji Q&A twórcy Lies of P zapowiedzieli, że do premiery gra doczeka się usprawnień i będzie „mniej drewnianą grą”.

Kup Lies Of P

Oczekującym więc nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za ten projekt i oczekiwać premiery pełnej wersji. Ta nastąpi już 19 września 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.