Democracy 4 trafi na konsole. Strategia doczeka się wydania na Xboxy, PlayStation i Nintendo Switch

Democracy 4

Democracy 4 pojawiło się na PC już jakiś czas temu, ale do tego czasu wciąż brakowało wydań konsolowych tytułu. Teraz strategia znajdzie się na wszystkich najważniejszych platformach. Jej port został zapowiedziany właśnie dziś.

Democracy 4 – zapowiedź na PlayStation, Xboxy i Nintendo Switch

Zwiastun Democracy 4

Democracy 4 to strategia, w której obejmujemy rolę przywódcy kraju. Decydujemy więc o prawach i zasadach, a naszym nadrzędnym celem jest zwycięstwo w następnych wyborach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra pojawiła się na komputerach w 2022 roku. Teraz z kolei zapowiedziano jej konsolowe wydanie, które zadebiutuje już 5 czerwca 2024 roku.

Za przygotowanie portu odpowiada zespół Auroch Digital. Zostanie on wydany na konsole PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Tak więc konsolowcy dostaną w swoje ręce kolejną ciekawą strategię. Ta odsłona serii nie zdobyła aż tak wielkiego uznania wśród fanów, ale nadal zdecydowanie warto dać jej szansę.

Źródło: Informacja prasowa

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.