Poznaliśmy datę premiery dodatku Lightfall do Destiny 2! Nadchodzi wyczekiwane starcie

Destiny 2 Lightfall

Na tę informację czekało zapewne wielu fanów serii Destiny. Wczoraj studio Bungie udostępniło w sieci pierwszy zwiastun nadchodzącego dodatku Lightfall do Destiny 2. Trzeba przyznać, że trailer wygląda naprawdę dobrze, ale co najważniejsze – zapowiada dużo nowości.

REKLAMA

Destiny 2: Lightfall — najważniejsze informacje

Zwiastun Destiny 2: Lightfall

Niewiele ponad półtoraminutowy zwiastun zdradził, że akcja dodatku będzie toczyć się w cyberpunkowym mieście położonym na Neptunie, co jak na standardy serii jest czymś zupełnie nowym. Lightfall przedstawiany jest jako rozszerzenie, w którym dojdzie do decydującego starcia pomiędzy siłami światła i ciemności. Wraz z premierą DLC w produkcji pojawi się nowa grywalna postać — Strand — bazująca na siłach Mroku. Ponadto twórcy oddadzą w ręce graczy szereg nowych mechanik jak chociażby hak do wspinaczki, który będzie mógł posłużyć również jako skuteczna broń przeciwko oponentom.

Przeczytaj też: Czy gry z PS4 działają na PS5?

Dodatek Lightfall zadebiutuje 28 lutego 2023 roku i dostępny będzie na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Trzeba przyznać, że nowe rozszerzenie do Destiny 2 zapowiada się naprawdę świetnie i bardzo możliwe, że wniesie ono produkcję na jeszcze wyższy poziom. A Wy jak zapatrujecie się na nadchodzące DLC? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!