Destiny 2 The Witch Queen oraz dwie inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Destiny 2 The Witch Queen

Z racji zbliżającego się weekendu Microsoft ponownie przygotował ciekawą ofertę w ramach Free Play Days. Jest to idealna oferta dla wszystkich, którzy podczas najbliższych kilku dni zechcą sprawdzić kilka nowych i może nieoczywistych dla siebie gier. Tym razem producent Xboxów przygotował takie pozycje jak Dragon Ball The Breakers, Destiny 2 The Witch Queen oraz Bloodstained Ritual of the Night.

Destiny 2 The Witch Queen, Dragon Ball The Breakers oraz Bloodstained Ritual of the Night za darmo w ramach Xbox Free Play Days (23-26 lutego)

Destiny 2 The Witch Queen – trailer

Microsoft w tym tygodniu przygotował możliwość sprawdzenia aż trzech naprawdę interesujących pozycji w ramach Xbox Free Play Days. W najbliższych dniach posiadacze Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą przetestować poniższe gry za darmo, a okazja kończy w niedzielę 26 lutego 2023 roku.

Przeczytaj też: Gry strzelanki

Oferta prezentuje się niezwykle ciekawie, zwłaszcza że żadna z wymienionych powyżej gier nie zawiera się w abonamencie Xbox Game Pass, więc mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym. Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Dacie szansę któreś produkcji? Czekamy na wasze komentarze!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.