Destiny 2 The Witch Queen oraz dwie inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Destiny 2 The Witch Queen

Z racji zbliżającego się weekendu Microsoft ponownie przygotował ciekawą ofertę w ramach Free Play Days. Jest to idealna oferta dla wszystkich, którzy podczas najbliższych kilku dni zechcą sprawdzić kilka nowych i może nieoczywistych dla siebie gier. Tym razem producent Xboxów przygotował takie pozycje jak Dragon Ball The Breakers, Destiny 2 The Witch Queen oraz Bloodstained Ritual of the Night.

REKLAMA

Destiny 2 The Witch Queen, Dragon Ball The Breakers oraz Bloodstained Ritual of the Night za darmo w ramach Xbox Free Play Days (23-26 lutego)

Destiny 2 The Witch Queen – trailer

Microsoft w tym tygodniu przygotował możliwość sprawdzenia aż trzech naprawdę interesujących pozycji w ramach Xbox Free Play Days. W najbliższych dniach posiadacze Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą przetestować poniższe gry za darmo, a okazja kończy w niedzielę 26 lutego 2023 roku.

Przeczytaj też: Gry strzelanki

Oferta prezentuje się niezwykle ciekawie, zwłaszcza że żadna z wymienionych powyżej gier nie zawiera się w abonamencie Xbox Game Pass, więc mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym. Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Dacie szansę któreś produkcji? Czekamy na wasze komentarze!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!