Destroy All Humans! (2005) za darmo w Xbox Store

Destroy All Humans! (2005)

W Xbox Store właśnie pojawiła się bardzo ciekawa okazja; otóż zupełnie za darmo można zgarnąć kultowe Destroy All Humans! z 2005 roku. Co prawda w innym regionie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by odebrać grę także jako mieszkaniec Polski. Wystarczy kilka kliknięć.

REKLAMA

Destroy All Humans! (2005) za darmo na Xbox One i Xbox Series X|S

Zwiastun Destroy All Humans! (2005)

Destroy All Humans! (2005) to humorystyczna gra zręcznościowa, które akcja rozgrywa się w latach 50. XX wieku. Wcielamy się tu w postać kosmity, którego nadrzędnym celem jest zdobycie DNA mogącego ocalić jego rasę. Motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego, jak eliminowanie złowrogich… ludzi.

Aby odebrać za darmo Destroy All Humans! (2005) w wersji na Xbox One oraz Xbox Series X|S, wystarczy udać się na japońską stronę gry w Xbox Store. Następnie należy zalogować się na swoje konto Microsoft i wcisnąć zielony przycisk tuż pod okładką tej jakże kultowej produkcji. Abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate nie jest wymagany; grę może odebrać każdy, lecz lepiej zrobić to od razu, bo nie wiadomo, jak długo pozostanie ona darmowa.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!