Destroy All Humans! (2005) za darmo w Xbox Store

Destroy All Humans! (2005)

W Xbox Store właśnie pojawiła się bardzo ciekawa okazja; otóż zupełnie za darmo można zgarnąć kultowe Destroy All Humans! z 2005 roku. Co prawda w innym regionie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by odebrać grę także jako mieszkaniec Polski. Wystarczy kilka kliknięć.

Destroy All Humans! (2005) za darmo na Xbox One i Xbox Series X|S

Zwiastun Destroy All Humans! (2005)

Destroy All Humans! (2005) to humorystyczna gra zręcznościowa, które akcja rozgrywa się w latach 50. XX wieku. Wcielamy się tu w postać kosmity, którego nadrzędnym celem jest zdobycie DNA mogącego ocalić jego rasę. Motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego, jak eliminowanie złowrogich… ludzi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aby odebrać za darmo Destroy All Humans! (2005) w wersji na Xbox One oraz Xbox Series X|S, wystarczy udać się na japońską stronę gry w Xbox Store. Następnie należy zalogować się na swoje konto Microsoft i wcisnąć zielony przycisk tuż pod okładką tej jakże kultowej produkcji. Abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate nie jest wymagany; grę może odebrać każdy, lecz lepiej zrobić to od razu, bo nie wiadomo, jak długo pozostanie ona darmowa.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.