Kolejna darmówka na PC i konsole! Twórcy rozdają Destroy All Humans! Clone Carnage za darmo

destroy all humans clone carnage

Destroy All Humans! Clone Carnage jest możliwe do pobrania za darmo (lub symboliczną złotówkę) na PC, Xboxy i PlayStation. To samodzielne rozszerzenie oferuje nam kilka trybów rozgrywki oraz multiplayer. Przygotujcie komórki szaraki, bo mamy planetę do zniszczenia!

Destroy All Humans! Clone Carnage za darmo

Trailer Destroy All Humans! Clone Carnage

Destroy All Humans! Clone Carnage to samodzielne DLC do remake’u drugiej części serii, opowiadającej o kosmicie niszczącym Ziemię. Twórcy udostępnili od dzisiaj produkcję za darmo na PC i konsole Xbox, kiedy gracze PlayStation muszą dopłacić symboliczne 1,15 zł.

W ramach darmowego rozszerzenia możemy bliżej zapoznać się z tytułem. Znajdziemy w nim 4 tryby gry, 6 map oraz dostęp do rozgrywki wieloosobowej. Co ciekawe, tytuł poza sieciowym multiplayerem udostępnia tryb dzielonego ekranu dla 2 osób wspólnie zasiadających na kanapie. Idealne na jesienne wieczory.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wyścigowe

W grze wcielamy się w kosmitę, który utknął na Ziemi w latach 60. Obserwując poczynania naszego antybohatera zza jego pleców, dokonujemy destrukcji i depopulacji przy pomocy wymyślnych broni, gadżetów, mocy psionicznej i spodka kosmicznego, za którego sterami sporadycznie siadamy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z