Detroit Become Human wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Twórcy chwalą się wynikami sprzedaży

detroit become human

Detroit Become Human to wydana w 2018 roku na PlayStation 4 produkcja francuskiego studia Quantic Dream. Tytuł spotkał się z niezwykle ciepłym odbiorem graczy i krytyków, a rok później trafił na PC. Okazuje się, że gra wciąż cieszy się dużą popularnością, a sprzedaż utrzymuje się na wysokim poziomie.

Detroit Become Human w 2023 roku sprzedał się w liczbie miliona egzemplarzy

Na oficjalnym profilu Quantic Dreams na platformie X pojawił się wpis dedykowany grze Detroit Become Human. Zgodnie z przekazanymi przez twórców informacjami, sprzedano już 9 milionów kopii gry. W samym 2023 roku produkcja rozeszła się w liczbie miliona egzemplarzy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba przyznać, że taki wynik to spore osiągnięcie. Wygląda na to, że Detroit Become Human 5 lat po premierze nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Produkcja jest również bardzo wysoko oceniania – na platformie Steam aż 94% z ponad 85 tysięcy opinii jest pozytywnych.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Na zakończenie warto przypomnieć, że Detroit Become Human pojawił się na rynku 25 maja 2018 roku i trafił na konsole PlayStation 4. Natomiast 12 grudnia 2019 grą mogli już cieszyć się użytkownicy PC. Niestety na ten moment nie ma żadnych przesłanek, które mogłyby sugerować powstanie kontynuacji.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.