Deus Ex: Mankind Divided za darmo! Epic Games rozdaje kolejne gry

Deus Ex Adam Jensen Epic Games Store

Platforma Epic Games Store znana jest większości graczy PC z regularnego rozdawania darmowych gier. Zazwyczaj są to tytuły niezależne, ale od czasu do czasu możemy przypisać do swojej biblioteki również popularne, wysokobudżetowe produkcje. Przez najbliższy tydzień użytkownicy EGS odbiorą cyberpunkowe RPG Deus Ex: Mankind Divided oraz dwuwymiarową grę logiczną The Bridge.

Deus Ex: Mankind Divided oraz The Bridge za darmo w Epic Games Store

Deus Ex: Mankind Divided – zwiastun premierowy

Akcja Deus Ex: Mankind Divided rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach znanych z Deus Ex: Human Revolution. Gracze ponownie wcielają się w Adama Jensena, który we współpracy z Interpolem i grupą hakerską Juggernaut Collective staje naprzeciw wrogiej organizacji Iluminatów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W zależności od indywidualnych preferencji możemy wypełniać powierzone zadania po cichu bądź zdecydować się na otwartą konfrontację z przeciwnikami. Warto dodać, że w porównaniu z poprzednią odsłoną główny bohater do dyspozycji otrzymał znacznie więcej wszczepów, dzięki którym zyskuje nowe umiejętności.

Zwiastun The Bridge

The Bridge to propozycja dla osób lubiących wytężać umysł. Twórcy przygotowali 48 łamigłówek, a ich rozwiązywanie nierzadko będzie wymagało naginania praw fizyki. Gracze mogą m.in. manipulować grawitacją oraz tworzyć przejścia do alternatywnych wersji danego poziomu.

Ukończenie głównego wątku nie oznacza końca rozgrywki. Wówczas zostanie odblokowany dostęp do kolejnych 24 łamigłówek, a także nieznane wcześniej zakończenie.

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.