Diablo 3: Eternal Collection i jeszcze jedna gra za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Diablo 3: Eternal Collection

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. W najbliższy weekend posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się z dwoma tytułami. Tym razem będą to Diablo 3: Eternal Collection i Golf With Your Friends.

Diablo 3: Eternal Collection i Golf With Your Friends za darmo w ramach Xbox Free Play Days (15-18 września)

Diablo 3

Abonenci Microsoftu w każdy weekend otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i podobnie jest tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 18 września, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Gry na telefon

Jak podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, której z wymienionych wyżej produkcji zamierzacie dać szansę w najbliższy weekend.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.