Diablo 3: Eternal Collection i jeszcze jedna gra za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Diablo 3: Eternal Collection

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. W najbliższy weekend posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się z dwoma tytułami. Tym razem będą to Diablo 3: Eternal Collection i Golf With Your Friends.

REKLAMA

Diablo 3: Eternal Collection i Golf With Your Friends za darmo w ramach Xbox Free Play Days (15-18 września)

Diablo 3

Abonenci Microsoftu w każdy weekend otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i podobnie jest tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 18 września, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Gry na telefon

Jak podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, której z wymienionych wyżej produkcji zamierzacie dać szansę w najbliższy weekend.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!