Ostatnia beta Diablo 4 rusza właśnie dzisiaj! Blizzard zamierza przetestować wytrzymałość swoich serwerów

Diablo 4 Lilith i Eliasz

W okolicach połowy kwietnia Blizzard wprawił w niemałe zdziwienie wielu graczy, oficjalnie zapowiadając ostatnie otwartą betę Diablo 4. Ich głównym zadaniem ma być nie tyle sprawdzenie efektów prac deweloperów, a bardziej przetestowanie możliwości serwerów. Owe testy ruszają właśnie dzisiaj i każdy z nich może pomóc deweloperom ulepszyć ich produkcję!

Ostatnia otwarta beta Diablo 4 rusza właśnie dzisiaj!

Diablo 4
Diablo 4

Zgodnie z podawanymi dzisiaj informacjami przez Blizzard otwarte beta-testy Diablo 4 rozpoczną się właśnie dzisiaj (12 maja 2023 roku) równo o godzinie 21:00 czasu polskiego. Wyciskanie siódmych potów z serwerów gry zakończy się w niedzielę 14 maja o tej samej porze.

Pod względem zawartości Blizzard zaoferuje dokładnie to samo, co dostępne było podczas pierwszych, marcowych, otwartych beta testów. Oznacza to więc, że do dyspozycji graczy oddanych zostanie wszystkie pięć klas, które rozwijać będzie można do maksymalnie 20 poziomu doświadczenia. Pod względem udostępnionej fabuły nadal będziemy mogli ograć wyłącznie prolog oraz pierwszy akt historii.

Podczas tych testów widoczne będą zmiany, które Blizzard postanowił wprowadzić na podstawie feedbacku otrzymanego od graczy po marcowej becie.

Przeczytaj też: Gry z crossplayem

Za udział w testach serwerów Blizzard przewiduje całkiem ciekawe upominki, które będzie można otrzymać za osiągnięcie 20. poziomu doświadczenia lub zabicie Ashavy. Chętnych na testowanie serwerów zapewne nie braknie, dlatego już teraz radzimy przygotować się na kolejki, które — zwłaszcza w godzinach szczytu — mogą być częstym widokiem. Zamierzacie podczas tego weekendu sprawdzić, jak radzą sobie serwery Diablo 4? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.