Diablo 4 na nie takim zaraz nowym trailerze. Blizzard znowu podkręca zainteresowanie i przypomina o becie

Diablo 4 Lilith

Już za mniej niż miesiąc do rąk wielu spragnionych fanów trafi Diablo 4. Blizzard stara się robić wszystko, aby nadal przypominać graczom o tym rychłym debiucie i jednym z takich działań jest opublikowany wczoraj trailer. Materiał ponownie podkreśla, że niebawem ponownie będziemy przetestować grę w ramach nadchodzących beta testów.

Blizzard ponownie przypomina o nadchodzącej becie Diablo 4

Diablo 4 – trailer

Stosunkowo niedługi materiał jest w zasadzie kompilacją wielu poprzednich trailerów Diablo 4, jednak jego nadrzędnym celem jest przede wszystkim utrzymanie zainteresowania wśród oczekujących graczy. Pomiędzy kolejnymi scenami pojawiło się kilka opinii wyciągniętych bezpośrednio z najpopularniejszych serwisów branżowych, które — na podstawie marcowych testów — podkreślają zalety najnowszego dzieła Blizzarda.

Jednocześnie na koniec materiału znalazło się dyskretne przypomnienie, że osoby decydujące się na zakup edycji Ultimate Diablo 4 uzyskają dostęp do pełnej wersji gry na cztery dni przed oficjalną premierą na całym świecie.

Przeczytaj też: Gry z Mario na Nintendo Switch

Ostatnie beta testy, które będą miały na celu sprawdzić przede wszystkim stan serwerów, trwać będą w dniach 12-14 maja 2023 roku. Oficjalna premiera Diablo 4 zaś będzie mieć miejsce już 6 czerwca 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.