Zapchany ekwipunek w Diablo 4? Blizzard reaguje na prośby graczy i zapowiada zmiany

Diablo 4 Eliasz

Diablo 4 w niewiele ponad miesiącu od premiery nadal cieszy się niemałą popularnością wśród wielu graczy. Ostatnio Blizzard ujawnił wreszcie konkrety dotyczące pierwszego sezonu rozgrywek i trzeba przyznać, że zapowiada się on nadwyraz ciekawie. Wraz z tym podniesiony został temat jednego całkiem problematycznego aspektu, który nurtował część społeczności.

Blizzard zapowiada powiększenie ekwipunku w Diablo 4

Diablo Developer Update

W odpowiedzi na coraz częstsze głosy społeczności Blizzard zapowiedział, że w najbliższym czasie w Diablo 4 miejsce na przechowywanie przedmiotów w ekwipunku zostanie stosownie powiększone. Nie będzie to jednak coś, co stanie się dość szybko, bo — jak podkreśla Joe Piepiora — takie akcje wymagają czasu.

Powiem wprost: słyszymy i czytamy wasze krytyczne komentarze. Sporo rozmawiamy na temat tego, jak moglibyśmy temu zaradzić. Mamy dobre plany, które możemy wprowadzić, aby poprawić sytuację. Wiem, że to frustrujące, ale rzeczywistość jest taka, że działamy naprawdę szybko i staramy się zapewnić więcej miejsca w przyszłości, zastanawiamy się, jak to osiągnąć.

Joe Piepiora

Mężczyzna zaznaczył, że tego rodzaju działania wymagają od deweloperów sporych nakładów pracy, a przede wszystkim długiego testowania. Może to oznaczać, że na konkrety przyjdzie nam poczekać nawet do startu drugiego sezonu rozgrywek.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Diablo 4

Mimo tego dość sporego czasu oczekiwania na tę nowość jest to świetny przykład na to, że Blizzardowi faktycznie zależy na rozwoju swojej najnowszej gry. Pozostaje mieć nadzieję, że na tym twórcy nie poprzestaną i sukcesywnie będą dodawać do Diablo 4 kolejne innowacje.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.