Dziwny bug w Diablo 4 sprawia, że gracze mogą przenieść ekwipunek między Sferami

Diablo 4

Zgodnie z założeniami twórców, postacie sezonowe w Diablo 4 rozpoczynają swoją przygodę na poziomie 1, pozbawione przedmiotów i złota. Sezony mają stanowić nowe wyzwanie i zachęcać graczy do ponownego zdobywania doświadczenia przy pomocy nowej, unikalnej mechaniki. Część graczy Diablo 4 znalazła jednak sposób na to, by obejść te ograniczenia i wykorzystując pewien bug, przenoszą swoje „normalne” postacie do rozgrywek sezonowych.

Gracze odłączają się od sieci, by przenieść ekwipunek w Diablo 4 ze Sfery Wieczności do Sfery Sezonowej

Exploit w Diablo 4

YouTuber o pseudonimie Glitch Unlimited podzielił się ostatnio z fanami Diablo 4 swoim odkryciem związanym z pewnym bugiem. Jak zauważył, gdy gracze dołączą do rozgrywki znajomego w Sferze Sezonowej, a następnie na chwilę odłączą się od Internetu, mogą ponownie zalogować się jako swoje postacie ze Sfery Wieczności, z całym ich ekwipunkiem. Wiąże się to oczywiście z korzyściami.

Jak zauważa YouTuber, postacie ze Sfery Wieczności mogą przenosić przedmioty oraz aspekty do rozgrywek sezonowych. Następnie można na przykład sprzedać elementy ekwipunku, aby wzbogacić postać sezonową o złoto. Jedną z opcji jest także podarowanie swojej postaci ze Sfery Sezonowej legendarnych czy unikatowych przedmiotów.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup Diablo 4

Zapewne jest jedynie kwestią czasu, kiedy Blizzard naprawi tego buga. Biorąc pod uwagę, że taka mechanika nie została zaplanowana, sytuacja z pewnością zwróci uwagę twórców. Na koniec przypomnijmy, że rozgrywki sezonowe w Diablo 4 rozpoczęły się 20 lipca 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.