Blizzard wkrótce ujawni nowe wieści o przyszłości Diablo 4. Twórcy zapraszają na Campfire Chat

Diablo 4 Sezon Konstruktorów

Diablo 4 ostatnimi czasy radzi sobie raczej mieszanie, a widać to najbardziej po spadającej popularności tej produkcji na platformach typu Twitch. Nie oznacza to jednak, że twórcy zamierzają poprzestać rozwoju tej produkcji, a wydany ostatnio sezon jest tego całkiem transparentnym przykładem. Chcąc przy tym zachować pewną transparentność wobec społeczności skupionej wokół gry otrzymaliśmy zaproszenie na kolejne wydarzenie z cyklu Campfire Chat.

Blizzard zaprasza na wydarzenie Campfire Chat ujawniający dalszą przyszłość Diablo 4

Diablo 4
Diablo 4

W najnowszym wpisie na blogu Blizzarda potwierdzono, że w najbliższy czwartek (29 lutego 2024 roku) odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Campfire Chat związane z przyszłością Diablo 4. W jego ramach gracze będą mogli bliżej przyjrzeć się tym funkcjom, które niebawem trafią do pełnej wersji gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W trakcie eventu mamy dowiedzieć się nieco więcej na temat rankingów, aktualizacji balansu, nowych mocy, a także mechaniki Ganuntlet. Ta ostatnia z powodu opóźnienia nie trafiła do pełnej wersji gry w momencie rozpoczęcia najnowszego sezonu rozgrywek. W tym przypadku możemy liczyć na gameplay pokazujący, na czym polegać będzie właśnie ta mechanika.

Wydarzenie poprowadzone zostanie przez Adama Fletchera oraz Adama Jacksona, którzy od dłuższego czasu dość aktywnie zajmują się kwestią rozwoju i promocji Diablo 4. Jeśli jesteście zainteresowani tym wydarzeniem, to transmitowane ono będzie właśnie w najbliższy czwartek o godzinie 20:00 czasu polskiego na oficjalnych kanałach Diablo na Twitchu i YouTube.

Źródło: Blizzard

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.