Diablo 4 może doczekać się dodatku Lord of Hatred! Nowa klasa, towarzysze i nie tylko

Diablo 4 Mephisto

Jedną z bardziej atrakcyjnych opcji, którą reklamowano Diablo 4, jest długotrwały rozwój gry między innymi poprzez nowe sezony czy dodatki. Przy okazji debiutu Sezonu Krwi pojawiła się także możliwość sprawdzenia plików wersji 2.0, która obecnie znajduje się w fazie alfa. Znalazły się tam wyjątkowo ciekawe informacje, które mogą ujawniać plany Blizzarda na pierwsze pełnoprawne DLC.

Lord of Haterd może być pierwszym pełnoprawnym DLC do Diablo 4

Diablo 4 Lilith
Diablo 4, Lilith

Zgodnie z przekazanymi informacjami pierwsze oficjalne DLC do Diablo 4 będzie nosić tytuł Lord of Haterd, a głównym wrogiem tego rozszerzenia ma być sam Mephisto. Na potrzeby nowej zawartości Blizzard ma dodać do gry nowy-stary region — Kurast.

Poza tym deweloperzy mogą szykować szereg nowych rozwiązań mechanicznych. Wymienić tu można rajdy, system najemników, czy zupełnie nową klasę, która na razie nazywana jest Spiritborn. W przypadku owej klasy mowa o postaci powiązanej z naturą, a to (skoro Druid już jest w grze) sugeruje, że będzie to Szaman lub coś podobnego.

Ciekawy jest także wątek najemników, których mają być zaprojektowani tak, aby móc zarządzać ich ekwipunkiem, ale także umiejętnościami, które zyskiwaliby w ramach awansu na kolejne poziomy.

Przeczytaj też: Laptop do 8000 zł

Brzmi to wyjątkowo ciekawie i może zapowiadać pewnego rodzaju powiew świeżości, który mógłby zainteresować nieco znudzonych już graczy. Na ten moment jednak nie jest to nic pewnego, bo mowa o przecieku, a Blizzard jeszcze nic takiego nie potwierdził. Warto więc czekać i obserwować, co Rod Fergusson i spółka mogą dla nas przygotowywać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.