Do Diablo 4 trafi bardzo wyczekiwana funkcja! Gracze będą zachwyceni nową opcją

Diablo 4

Przez ekwipunki graczy Diablo 4 przewija się cała masa rożnorodnych przedmiotów. Po stoczonych walkach na ziemi można znaleźć mnóstwo łupów, ale nie wszystkie są na tyle interesujące, aby zabierać je ze sobą. Jak się jednak okazuje, funkcja, której niezwykle brakuje graczom, niebawem ma trafić do Diablo 4.

Funkcja filtrowania przedmiotów trafi do Diablo 4

Dyrektor generalny marki Diablo, Rod Fergusson, odniósł się na platformie X (wcześniej Twitter) do jednej z wiadomości dotyczącej funkcji filtrowania przedmiotów znajdowanych na ziemi. Jak mówi Fergusson, zdecydowanie jest to opcja, którą zespół planuje zaimplementować w Diablo 4. Niestety nie wiemy, kiedy i w jakiej formie taka możliwość pojawi się produkcji Blizzarda.

Trzeba jednak przyznać, że tego rodzaju funkcja znacznie usprawniłaby rozgrywkę. Filtr mógłby umożliwić szybsze identyfikowanie łupów, zaznaczając, które przedmioty są warte zatrzymania, a które można zignorować. Póki co, aby uniknąć przypadkowego przeoczenia wartościowych zdobyczy, konieczne jest poświęcenie cennego czasu na ręczne przeglądanie przedmiotów, co może zwyczajnie frustrować.

Zobacz też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Diablo 4

Można przypuszczać, że taka funkcja pojawi się wraz z aktualizacją, która trafi do gry przed początkiem drugiego sezonu, ale niewykluczone również, że możliwość filtrowania przedmiotów zagości w Diablo 4 w ramach mniejszej łatki. Na ten moment pozostaje nam zatem czekać na oficjalnie wieści ze strony Blizzarda.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.