Diablo 4 zbliża się wielkimi krokami. Blizzard ogłosił datę rozpoczęcia beta testów

Diablo 4

Wygląda na to, że proces produkcji Diablo 4 idzie zgodnie z planem. Już w przyszłym miesiącu wszyscy miłośnicy Action RPG będą mogli sprawdzić w akcji długo wyczekiwaną produkcję Blizzarda.

Beta testy Diablo 4

Blizzard zapowiedział dwa weekendy beta testów Diablo 4. Pierwszy z nich (17 – 19 marca) będzie przeznaczony dla posiadaczy preorderów, a drugi (24 – 26 marca) to otwarta beta, w której będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani tym tytułem gracze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Reżyser Diablo 4 Joe Shely podczas IGN Fan Fest zdradził kilka informacji na temat nadchodzących testów. Beta będzie zawierać prawie cały pierwszy akt i pozwoli graczom osiągnąć 25 poziom postaci. Na razie nie wiadomo, czy postęp będzie przechodził z pierwszego weekendu na drugi.

Przeczytaj też: Najlepsze gry strzelanki

Premiera pełnej wersji Diablo 4 ma nastąpić 6 czerwca 2023 roku. Beta testy powinny być doskonałym momentem, żeby zobaczyć, jak mocno zmieniło się od czasów Reaper of Souls.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.