Pierwszy gracz osiągnął 100. poziom w Diablo 4. Wyścig o kolejne statuetki od Blizzarda nadal trwa

Diablo 4 100

Wcześniejszy dostęp do Diablo 4 zorganizowany w ramach zakupu wyższych edycji gry — wbrew opiniom wielu osób — okazał się całkiem popularnym rozwiązaniem, a świadczyć o tym mogą liczba streamujących twórców. Nie jest więc przesadnym zdziwieniem, że wśród osób, które już grają, znaleźli się śmiałkowie, którzy zaczęli ustanawiać pierwsze rekordy. Jeden z nich osiągnął bardzo imponujący rezultat i w zasadzie dokonał tego niezwykle szybko.

Pierwszy gracz z 100. poziomem w trybie hardcore w Diablo 4

Moment zdobycia 100. poziomu w Diablo 4 przez Roba 2628

Streamer kryjący się pod pseudonimem Rob2628 potrzebował zaledwie 54 godzin, 28 minut i 17 sekund, by jako pierwszy gracz zdobył 100. poziom doświadczenia w Diablo 4 w trybie Softcore. Do osiągnięcia tego celu twórca postanowił wybrać Barbarzyńcę — a więc klasę całkiem popularną w wyścigu o to osiągnięcie.

Dość szybko do Roba zaczęli dołączać kolejni śmiałkowie, którzy pomimo ogromnych trudności związanych z zasadami trybu Hardcore (m.in. permadeath) dają radę osiągać trzycyfrowy poziom doświadczenia.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych

Kup Diablo 4

Zdobycie 100. poziomu doświadczenia ma nie tylko wymiar symboliczny, bo Blizzard zapowiedział jakiś czas temu, że stu pierwszych śmiałków, którzy osiągnął ten rezultat, otrzymają od firmy specjalne figurki ze swoim pseudonimem. Gra więc jest warta świeczki (a raczej figurki).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.